Archiv novinek

Veletrh práce a vzdělávání

Veletrh práce a vzdělávání

27.10.2022

Již tradičně se společnost GENICZECH-M zúčastní největší burzy středních škol ve zlínském kraji s názvem Veletrh práce a vzdělávání 2022. Jakožto významný představitel vzdělávání v oblasti strojírenství zde představíme možnosti, jak mohou žáci vybraných oborů průmyslových středních škol už v průběhu studia získat odborné zkušenosti, praxi a dokonce i finanční podporu formou stipendií.Těšíme se na společné setkání ve středu 2.11. od 8:00 do 19:00 v Kongresovém centru ve Zlíně.

Více informací

Školení kyberbezpečnosti

Školení kyberbezpečnosti

25.10.2022

V rámci školení kyberbezpečnosti jsme zjistili, jak důležité jsou pravidelné aktualizace PC, jak si máme ověřovat původ aplikací, nastavovat silná hesla, jak chránit své přihlašovací údaje, jaké jsou nejčastější typy útoků přes email či SMS a spoustu dalších užitečných rad.

Více informací

Kvalita na prvním místě

Kvalita na prvním místě

18.10.2022

Důvěřuj, ale prověřuj! Kvalita je pro nás na prvním místě. Proto provádíme pravidelné namátkové kontroly jakosti materiálu za použití spektrometru. Pomocí tohoto přístroje dokážeme určit přesné složení použitého materiálu a tím si potvrdit, že našim zákazníkům dodáváme produkty v té nejvyšší možné kvalitě.

Více informací

Firemní teambulding

Firemní teambulding

07.10.2022

Jízda na horské dráze, skok z mrakodrapu, potápění s medúzami nebo svištění kulek kolem hlavy - to je jen zlomek aktivit, které jsme si mohli během pátečního celofiremního teambuildingu vyzkoušet.

Více informací

Školení moderních nástrojů

Školení moderních nástrojů

10.09.2022

Firma Kennmetal na našich moderních strojích pro naše zaměstnance zajistila praktické školení novinek v nástrojích .

Cyklistický výlet

Cyklistický výlet

03.09.2022

Včera odpoledne si naši THP pracovníci udělali cyklovýlet do pivovaru v Topolné. Počasí se nakonec umoudřilo a tak dobrá nálada panovala celé odpoledne.

Malí stojaři

Malí stojaři

03.08.2022

Dnes nás navštívili trošku větší strojařky a strojaři v rámci tábora JŠ Helen Doron. A bylo o zábavu postaráno

Více informací

Jedeme dál

Jedeme dál

30.06.2022

Máme za sebou prvních šest měsíců roku 2022. Firmě GENICZECH-M se situaci způsobenou nárustem cen energií, nedostatkem a cenami materiálu i ostatních výrobních vstupů, odchodem ukrajinských kolegů a inflací daří zvládat velmi dobře.

Více informací

Rozdali jsme stipendia

Rozdali jsme stipendia

29.06.2022

Jako každý rok, tak i dnes, jsme rozdali stipendia studentům strojírenskych oborů SPŠ polytechnické ve Zlíně. Oceněným studentům gratulujeme

Více informací

Společné setkání na motokárách

Společné setkání na motokárách

13.05.2022

Pátek 13 přináší i fajn věci, např. závody na motokárách, gratulujeme vítězům

Více informací

Exurze žáků v naší firmě

Exurze žáků v naší firmě

30.03.2022

Dnes jsme otevřeli dveře studentům SPŠ Uherský Brod, oboru strojírenství. Věříme, že jsme studentům pomohli najít inspiraci pro jejich budoucí kariéru.

Více informací

Co se nám povedlo v roce 2021

Co se nám povedlo v roce 2021

01.02.2022

Rok 2021 byl rokem velkých investic a to nejen do rozšíření a modernizace výrobních zařízení. Nakoupili jsme celkem 3 nové, moderní stroje: 5-osé frézovací centrum s paletou DMUC 90-U a pro soustružení velkých dílů CNC soustruh SMEC 4500 a CNC soustruh GA 3300. Velmi jsme se posunuli v rámci digitalizace firmy. V obchodním úseku a v úseku technologie jsme přešli na administrativu v elektronické podobě.

Více informací

Co se nám povedlo v roce 2020

Co se nám povedlo v roce 2020

13.01.2021

Rok 2020 nebyl jen rok "covidu", ale i rok pozitivních změn. V naší firmě to byl především rok, kdy se nám podařila postavit nová montážní hala, pokračovali jsme ve výrobě náročných dílců a montáží, rozšířili jsme výrobu o nový segment soustružnických dílců na stroji DMG MORI NLX, zakoupili jsme nový stroj HAAS VF 2 a začali jsme s přechodem papírové formy na formu digitální.

Více informací

TURBÍNA

TURBÍNA

20.11.2019

Krásná práce - TURBÍNA, poděkování všem, kteří se na této technicky velmi náročné výrobě podíleli

Více informací

Cyklo dresy a funkční trika

Cyklo dresy a funkční trika

02.08.2019

Nejen prací živ je člověk a proto "sportu zdar a cyklistice zvlášť".

Více informací

<< 1 2 3 4 >>

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Vyhledávání na stránkách
Stiskni pro hledání

Firemní prezentace

Shlédněte firemní videoprezentaci.
Firemní prezentace

Těšíme se na vás na Dětském festivalu řemesel a budoucích profesí - 14. a 15.10. 2023 Těšíme se na vás na Dětském festivalu řemesel a budoucích profesí - 14. a 15.10. 2023

Již počtvrté se ve Zlíně koná Dětský festival řemesel a profesí budoucnosti, který má za cíl představit dětem a mladší generaci prostřednictvím interaktivních workshopů a dílen nejrůznější profese, ukázat řemesla jako zajímavou činnost s perspektivou do budoucna a zvýšit tak oblibu jednotlivých oborů. Děti si vyzkouší práci se dřevem i kovem, včelařství, základy mechanické konstrukce, šití, pletení, kovářství, ale i moderní digitální technologie. A my jsme rádi, že se můžeme v letošním roce, coby generální partner této jedinečné akce, podílet na jejím konání nejen finančně, ale i svou přítomností.

Ocenění Férový zaměstnavatel 2023 Ocenění Férový zaměstnavatel 2023

JSME Férový zaměstnavatel Zlínského kraje! Po vítězství v roce 2017 jsme se letos zapojili do ankety a ve čtvrtek jsme z rukou hejtmana Zlínského kraje Radima Holiše převzali ocenění za rok 2023. Jsme pyšní, že z malé firmy, která byla založena před 30 lety, vznikla stabilní, ryze česká, přesto TOP společnost zaměřená na přesné strojírenství. Společnost, která se stará o své zaměstnance, pomáhá jim sladit pracovní a rodinný život. Podporujeme neziskové organizace, kulturní a sportovní akce na území kraje. Zároveň realizujeme investice k dosažení měřitelného společenského dopadu a přínosu pro společnost. A to je na jednu rodinou firmu ze Zlína až až. Za ocenění děkujeme a velmi si jej vážíme!

Týmová hra o poklad Týmová hra o poklad

Zdatnost, sílu, paměť, týmovou souhru, přesnost – to všechno jsme využili na našem letošním společném teambuildingu v krásné přírodě buchlovských kopců při získávání indicií, které nás následně dovedly až k truhle plné odměn. Společné zážitky jsme umocnili také prohlídkou hradu Buchlov nebo odpočinkem u bazénu. Prostřednictvím firemního kvízu jsme prověřili naše znalosti o firmě, které byly vážně úžasné! Děkujeme všem účastníkům za příjemně strávený den v přítomnosti skvělých kolegů! Těšíme se zase na příště!

Zhodnocení práce slovy majitele Zhodnocení práce slovy majitele

Je za námi první pololetí roku 2023 a před námi významné výročí společnosti GENICZECH-M. Na podzim totiž naše společnost oslaví 30 let od svého vzniku a působení na strojírenském trhu. Toto významné jubileum si zaslouží velkou oslavu, proto již nyní pečlivě připravujeme program velké společné párty. Ale zpět k prvnímu pololetí 2023. Jak se nám vydařilo?

Přejít na archiv novinek