Slavíme 30 let

Slavíme 30 let
Datum: 09.11.2023
8. 11. 1993 se začala psát historie naší společnosti. Do obchodního rejstříku byla zapsána společnost GENICZECH, spol. s r.o. se zahraničním kapitálem. V roce 1996 po odchodu zahraničního partnera vznikla nová společnost GENICZECH-M, spol. s r.o. Dnes již ryze rodinná firma, jejímž jedním z vlastníků je Ing. Pavel Novosad.
Díky jeho odborným znalostem, zkušenostem a zarputilé píli se z malé společnosti na výrobu drobných strojírenských dílečků, stala postupně moderní strojírenská firma s nejmodernějším technologickým vybavením, využívající efektivní metody řízení a nové, moderní trendy v oblasti obrábění, jejíž díly se v současné době vyváží do celého světa.
Když se zeptáte pana Novosada, co stojí za úspěchem celé firmy, odpoví Vám, že je to především lidský faktor. Jsou to zaměstnanci, kteří dennodenně tvoří úspěch celé firmy.
A tak se z původních pár nadšenců firma rozrostla na 90 zaměstnanců, kterým se společnost snaží dopřávat nejen odborné vzdělávání, ale také budovat spolehlivý a přátelský tým spolupracovníků.
A my jsme rádi, že jsme mohli všichni společně zavzpomínat na ta léta, jak společnost vznikala a jak se vyvíjela. Hlavní slovo patřilo majiteli panu Novosadovi.
Z jeho úst zaznělo také poděkování všem zaměstnancům, především však těm, kteří se společností rostli a podíleli se na úspěchu a milnících, které společnost postupně zažívala. Za tu dobu vznikla mnohá dlouholetá přátelství.
Na řadu přišly také luxusní odměny zaměstnancům, kteří u nás pracují 5, 10, 15 a 20 let!
A nechyběl ani slavnostní dort a společný přípitek.
Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem našim zaměstnancům, dodavatelům, zákazníkům a všem, se kterými spolupracujeme, za důvěru, kterou do naší společnosti vkládáte, za loajalitu a všechny společné zážitky, které tvoří dennodenní život naší společnosti!

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Vyhledávání na stránkách
Stiskni pro hledání

Firemní prezentace

Shlédněte firemní videoprezentaci.
Firemní prezentace

17 000 Kč pro studenty 17 000 Kč pro studenty

Vybraným studentům strojírenských oborů ze SPŠP-COP Zlín jsme v rámci stipendijního programu rozdali prospěchová a motivační stipendia za první pololetí. Následovala exkurze výrobou, kde v průběhu svého studia studenti absolvují nebo budou absolvovat své stáže a praxe. Všem studentům přejeme hodně štěstí do dalšího pololetí!

Nový benefit Nový benefit

Našim zaměstnancům se snažíme zpříjemňovat práci celou řadou firemních benefitů. Od února si mohou navíc všichni naši zaměstnanci dopřávat svačiny a kávu ZDARMA. Všem přejeme příjemné chvilky a dobrou chuť.

Rozhovor s naším montérem Jirkou Rozhovor s naším montérem Jirkou

Jirka k nám nastoupil v červnu minulého roku. Za tu dobu měl příležitost naši společnost i kolegy lépe poznat. Trochu jsme ho vyzpovídali a jeho odpovědi přinášíme v tomto rozhovoru.

Stáž v GENICZECH-M Stáž v GENICZECH-M

Každým rokem u nás absolvuje svou odbornou stáž hned několik studentů ze Střední průmyslové školy polytechnické - COP Zlín. Těmto studentům se snažíme předat co nejvíce praktických zkušeností z reálné výroby. Jako třeba Pavlovi, který se u nás nyní zaučuje na 5osém CNC stroji DMU 60eVo. Pod jeho rukama pak vznikají zajímavé dílce například do obráběcích či balících strojů třeba pro zabalení čokoládové tyčinky Mars nebo Snickers.

Přejít na archiv novinek