Možnosti spolupráce se studenty středních i vysokých škol (nejen technického zaměření)

Možnosti spolupráce se studenty středních i vysokých škol (nejen technického zaměření)
Datum: 01.11.2022

Máš zájem získat odborné zkušenosti na reálných zakázkách? A třeba si u toho i přivydělat? Přidej se k nám – k přední strojírenské společnosti ve zlínském kraji! Odborné praxe a stáže, brigády, bakalářky, diplomky..... Prohlídky firmy pro děti od školky po vysokoškoláky. Pokud jsi absolvent jakéhokoliv oboru a zajímá Tě technika, je pro Tebe vhodné pracovní místo na https://www.geniczech.cz/Kariera/?kariera=37

 

Studentům průmyslových škol nabízíme:

  1. Odborné praxe a stáže – absolvuj u nás dlouhodobou odbornou stáž nebo svou školní praxi (130 – 160 Kč/hod + výkonností odměny).
  2. Prospěchová stipendia – studentům SPŠP Zlín vyplácíme při splnění studijních kritérií prospěchová stipendia až 10 000 Kč za pololetí.
  3. Brigády – letní, celoroční, dle Tvých časových možností
  4. Bakalářky, diplomky – podpoříme tě při práci na své bakalářské nebo diplomové práci (zvol si téma, které tě zajímá nebo nám napiš a téma vymyslíme společně).

 

Proč spolupracovat s námi? Nabízíme ti:

  • Kompletní zaučení.
  • Flexibilní plánování směn.
  • Naučíš se na nejmodernějších technologiích v obrábění.
  • Možnost dlouhodobé spolupráce a získání pracovního poměru po ukončení studia.
  • Práci v přátelském kolektivu.

 

Nenecháme tě v tom. Všechno, co budeš potřebovat, tě naučíme!

Napište nám e-mail: kariera@geniczech.cz

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Vyhledávání na stránkách
Stiskni pro hledání

Firemní prezentace

Shlédněte firemní videoprezentaci.
Firemní prezentace

Dbáme na spokojenost našich zaměstnanců Dbáme na spokojenost našich zaměstnanců

A věříme, že se nám to vrací. Neboť celá řada zaměstnanců jsou s námi již více než 10 nebo i 20 let! Své o tom řekl Mirek, vedoucí programátorského týmu, v rozhovoru, který vyšel v příloze Mladé fronty DNES 24.února. Celý rozhovor čtěte dále.

17.1. nás najdete na Dni otevřených dveří SPŠP Zlín 17.1. nás najdete na Dni otevřených dveří SPŠP Zlín

Nevíš, kam na střední? Jsi technický typ a chceš se věnovat něčemu, co má smyl? Vyber si strojařinu - obor s jistou a kvalitní budoucností! Studuj na SPŠP Zlín a u nás si rezervuj svou praxi, stáž, stipendijní program nebo brigádu! Vše tě naučíme, podpoříme tě a získáš zkušenosti na reálných zakázkách při práci na nejmodernějších obrábějících zařízeních a v pohodovém kolektivu! Bližší informace o studiu i o praxi v přední zlínské strojírenské firmě se dozvíš na Dni otevřených dveří SPŠP Zlín v úterý 17. ledna od 13 do 17 hodin. Těšíme se na tebe – budoucího strojaře! Brožura s informacemi o spolupráci s námi ke stažení ZDE.

Zhodnocení roku 2022 Zhodnocení roku 2022

Vážení kolegové, vážení obchodní partneři, přiblížil se konec roku a nastal čas na jeho zhodnocení. Musím konstatovat, že rok 2022 byl pro naši firmu mimořádně úspěšný. Celkové tržby byly o 27 % vyšší oproti roku 2021, reklamace se snížily na 0,5 % a především se zvýšila produktivita práce zásluhou nových investic a kvalifikovaných odborných spolupracovníků.

Přesnost do posledního šroubku! Přesnost do posledního šroubku!

4 měsíce výroby všech dílů, 180 hodin montáže jednoho stroje ve 3 lidech, celkem 5 strojů, váha jednoho z nich 1 500 kg. To jsou holá fakta naší dokončené zakázky, jež představovala výrobu části balící linky. Zakázky realizujeme od A do Z – všechny díly vyrobíme, provedeme povrchovou úpravu, elekro i mechanickou montáž, vše zabalíme a dovezeme přímo k zákazníkovi.

Přejít na archiv novinek