Jedeme dál

Jedeme dál
Datum: 30.06.2022

Máme za sebou prvních šest měsíců roku 2022.

Všichni jsme se znovu potřebovali nadechnout a dát dohromady řadu věcí, které problémy s covidem způsobily. Nadechnutí však v únoru 2022 zastavilo vypuknutí války na Ukrajině, vysoká inflace a enormní nárust cen energií.

Jisté je, že se nyní nacházíme ve velmi složitém období, které bude mít negativní vliv na každého z nás. Zvyšování cen energií odstartovalo vlnu celkového zdražování, které se promítá do všech oblastí podnikání i našeho osobního života. V nebližším období nedojde k žádné rychlé změně k lepšímu. Proto se musíme na tuto dobu připravit a dělat aktivní kroky vedoucí ke zvýšení efektivity. Pro firmu a zároveň i každého z nás, je nyní hledání úspor hlavní prioritou.

Proto vyřizujeme povolení pro instalaci fotovoltaické elektrárny, která po schválení a připojení do sítě umožní vyrábět elektrickou energii nejen ekologicky, ale i efektivně. Má to smysl. Je to investice do budoucnosti, která dává zároveň větší jistotu v této nestabilní době.

Firmě GENICZECH-M se daří i tuto mimořádnou situaci dobře zvládat. Máme spoustu práce.

Naši zaměstnanci i zákazníci nám důvěřují a my je nesmíme zklamat.

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Vyhledávání na stránkách
Stiskni pro hledání

Firemní prezentace

Shlédněte firemní videoprezentaci.
Firemní prezentace

Investice - Rovinná bruska BP-50120-2AX Investice - Rovinná bruska BP-50120-2AX

I v letošním roce se portfolio našich strojů rozrostlo. Minulý týden jsme instalovali novou CNC Brusku na plocho – typ BP-50120, která nahradila naši již dosluhující konvenční brusku typ BPH 320A. Díky tomu jsme aktuálně schopni brousit díly až do rozměrů 1350x560mm při přesnosti 0,005mm/1000mm. Nový stroj nám také umožňuje programovatelné broušení nejen ploch, ale také drážek, schodů, případně T tvary, či zápichové broušení.

Možnosti spolupráce se studenty středních i vysokých škol (nejen technického zaměření) Možnosti spolupráce se studenty středních i vysokých škol (nejen technického zaměření)

Máš zájem získat odborné zkušenosti na reálných zakázkách? A třeba si u toho i přivydělat? Přidej se k nám – k přední strojírenské společnosti ve zlínském kraji! Odborné praxe a stáže, brigády, bakalářky, diplomky..... Prohlídky firmy pro děti od školky po vysokoškoláky.

Veletrh práce a vzdělávání Veletrh práce a vzdělávání

Již tradičně se společnost GENICZECH-M zúčastní největší burzy středních škol ve zlínském kraji s názvem Veletrh práce a vzdělávání 2022. Jakožto významný představitel vzdělávání v oblasti strojírenství zde představíme možnosti, jak mohou žáci vybraných oborů průmyslových středních škol už v průběhu studia získat odborné zkušenosti, praxi a dokonce i finanční podporu formou stipendií.Těšíme se na společné setkání ve středu 2.11. od 8:00 do 19:00 v Kongresovém centru ve Zlíně.

Školení kyberbezpečnosti Školení kyberbezpečnosti

V rámci školení kyberbezpečnosti jsme zjistili, jak důležité jsou pravidelné aktualizace PC, jak si máme ověřovat původ aplikací, nastavovat silná hesla, jak chránit své přihlašovací údaje, jaké jsou nejčastější typy útoků přes email či SMS a spoustu dalších užitečných rad.

Přejít na archiv novinek