Jedeme dál

Jedeme dál
Datum: 30.06.2022

Máme za sebou prvních šest měsíců roku 2022.

Všichni jsme se znovu potřebovali nadechnout a dát dohromady řadu věcí, které problémy s covidem způsobily. Nadechnutí však v únoru 2022 zastavilo vypuknutí války na Ukrajině, vysoká inflace a enormní nárust cen energií.

Jisté je, že se nyní nacházíme ve velmi složitém období, které bude mít negativní vliv na každého z nás. Zvyšování cen energií odstartovalo vlnu celkového zdražování, které se promítá do všech oblastí podnikání i našeho osobního života. V nebližším období nedojde k žádné rychlé změně k lepšímu. Proto se musíme na tuto dobu připravit a dělat aktivní kroky vedoucí ke zvýšení efektivity. Pro firmu a zároveň i každého z nás, je nyní hledání úspor hlavní prioritou.

Proto vyřizujeme povolení pro instalaci fotovoltaické elektrárny, která po schválení a připojení do sítě umožní vyrábět elektrickou energii nejen ekologicky, ale i efektivně. Má to smysl. Je to investice do budoucnosti, která dává zároveň větší jistotu v této nestabilní době.

Firmě GENICZECH-M se daří i tuto mimořádnou situaci dobře zvládat. Máme spoustu práce.

Naši zaměstnanci i zákazníci nám důvěřují a my je nesmíme zklamat.

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Vyhledávání na stránkách
Stiskni pro hledání

Firemní prezentace

Shlédněte firemní videoprezentaci.
Firemní prezentace

17 000 Kč pro studenty 17 000 Kč pro studenty

Vybraným studentům strojírenských oborů ze SPŠP-COP Zlín jsme v rámci stipendijního programu rozdali prospěchová a motivační stipendia za první pololetí. Následovala exkurze výrobou, kde v průběhu svého studia studenti absolvují nebo budou absolvovat své stáže a praxe. Všem studentům přejeme hodně štěstí do dalšího pololetí!

Nový benefit Nový benefit

Našim zaměstnancům se snažíme zpříjemňovat práci celou řadou firemních benefitů. Od února si mohou navíc všichni naši zaměstnanci dopřávat svačiny a kávu ZDARMA. Všem přejeme příjemné chvilky a dobrou chuť.

Rozhovor s naším montérem Jirkou Rozhovor s naším montérem Jirkou

Jirka k nám nastoupil v červnu minulého roku. Za tu dobu měl příležitost naši společnost i kolegy lépe poznat. Trochu jsme ho vyzpovídali a jeho odpovědi přinášíme v tomto rozhovoru.

Stáž v GENICZECH-M Stáž v GENICZECH-M

Každým rokem u nás absolvuje svou odbornou stáž hned několik studentů ze Střední průmyslové školy polytechnické - COP Zlín. Těmto studentům se snažíme předat co nejvíce praktických zkušeností z reálné výroby. Jako třeba Pavlovi, který se u nás nyní zaučuje na 5osém CNC stroji DMU 60eVo. Pod jeho rukama pak vznikají zajímavé dílce například do obráběcích či balících strojů třeba pro zabalení čokoládové tyčinky Mars nebo Snickers.

Přejít na archiv novinek