Jedeme dál

Jedeme dál
Datum: 30.06.2022

Máme za sebou prvních šest měsíců roku 2022.

Všichni jsme se znovu potřebovali nadechnout a dát dohromady řadu věcí, které problémy s covidem způsobily. Nadechnutí však v únoru 2022 zastavilo vypuknutí války na Ukrajině, vysoká inflace a enormní nárust cen energií.

Jisté je, že se nyní nacházíme ve velmi složitém období, které bude mít negativní vliv na každého z nás. Zvyšování cen energií odstartovalo vlnu celkového zdražování, které se promítá do všech oblastí podnikání i našeho osobního života. V nebližším období nedojde k žádné rychlé změně k lepšímu. Proto se musíme na tuto dobu připravit a dělat aktivní kroky vedoucí ke zvýšení efektivity. Pro firmu a zároveň i každého z nás, je nyní hledání úspor hlavní prioritou.

Proto vyřizujeme povolení pro instalaci fotovoltaické elektrárny, která po schválení a připojení do sítě umožní vyrábět elektrickou energii nejen ekologicky, ale i efektivně. Má to smysl. Je to investice do budoucnosti, která dává zároveň větší jistotu v této nestabilní době.

Firmě GENICZECH-M se daří i tuto mimořádnou situaci dobře zvládat. Máme spoustu práce.

Naši zaměstnanci i zákazníci nám důvěřují a my je nesmíme zklamat.

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Vyhledávání na stránkách
Stiskni pro hledání

Firemní prezentace

Shlédněte firemní videoprezentaci.
Firemní prezentace

Dbáme na spokojenost našich zaměstnanců Dbáme na spokojenost našich zaměstnanců

A věříme, že se nám to vrací. Neboť celá řada zaměstnanců jsou s námi již více než 10 nebo i 20 let! Své o tom řekl Mirek, vedoucí programátorského týmu, v rozhovoru, který vyšel v příloze Mladé fronty DNES 24.února. Celý rozhovor čtěte dále.

17.1. nás najdete na Dni otevřených dveří SPŠP Zlín 17.1. nás najdete na Dni otevřených dveří SPŠP Zlín

Nevíš, kam na střední? Jsi technický typ a chceš se věnovat něčemu, co má smyl? Vyber si strojařinu - obor s jistou a kvalitní budoucností! Studuj na SPŠP Zlín a u nás si rezervuj svou praxi, stáž, stipendijní program nebo brigádu! Vše tě naučíme, podpoříme tě a získáš zkušenosti na reálných zakázkách při práci na nejmodernějších obrábějících zařízeních a v pohodovém kolektivu! Bližší informace o studiu i o praxi v přední zlínské strojírenské firmě se dozvíš na Dni otevřených dveří SPŠP Zlín v úterý 17. ledna od 13 do 17 hodin. Těšíme se na tebe – budoucího strojaře! Brožura s informacemi o spolupráci s námi ke stažení ZDE.

Zhodnocení roku 2022 Zhodnocení roku 2022

Vážení kolegové, vážení obchodní partneři, přiblížil se konec roku a nastal čas na jeho zhodnocení. Musím konstatovat, že rok 2022 byl pro naši firmu mimořádně úspěšný. Celkové tržby byly o 27 % vyšší oproti roku 2021, reklamace se snížily na 0,5 % a především se zvýšila produktivita práce zásluhou nových investic a kvalifikovaných odborných spolupracovníků.

Přesnost do posledního šroubku! Přesnost do posledního šroubku!

4 měsíce výroby všech dílů, 180 hodin montáže jednoho stroje ve 3 lidech, celkem 5 strojů, váha jednoho z nich 1 500 kg. To jsou holá fakta naší dokončené zakázky, jež představovala výrobu části balící linky. Zakázky realizujeme od A do Z – všechny díly vyrobíme, provedeme povrchovou úpravu, elekro i mechanickou montáž, vše zabalíme a dovezeme přímo k zákazníkovi.

Přejít na archiv novinek