Co se nám povedlo v roce 2021

Co se nám povedlo v roce 2021
Datum: 01.02.2022

Rok 2021 byl rokem velkých investic a to nejen do rozšíření a modernizace výrobních zařízení.

Nakoupili jsme celkem 3 nové, moderní stroje: 5-osé frézovací centrum s  paletou DMUC 90-U a pro soustružení velkých dílů CNC soustruh SMEC 4500 a CNC soustruh GA 3300.

Velmi jsme se posunuli v rámci digitalizace firmy. V obchodním úseku a v úseku technologie jsme přešli na administrativu v elektronické podobě.

V roce 2022 bychom chtěli v tomto trendu pokračovat v oddělení účetnictví.

Zavedli  jsme výrobní informační systém MES, který  zajišťuje   online sběr dat z výrobního procesu  a umožňuje tak efektivní a rychlé řízení a zvyšování  produktivity.

V nové montážní hale jsme v průběhu roku úspěšně realizovali montážní celky pro několik našich zákazníků a těší nás, že montáže rozšířili významným způsobem  naše výrobní portfolio.

Jsme rádi, že v roce 2021 již mohlo probíhat setkávání zaměstnanců a tak jsme se potkali jak na celofiremním teambuildingu v Pozlovicích, tak i na  menších akcích jako je oblíbený turnaj v ping-pong, setkání na motokárách a další.

Před Vánocemi jsme jako každý rok ocenili nejlepší zaměstnance a také zaměstnance, kteří u nás pracují déle než 10, 15 a 20 let, na což jsme velmi hrdí a všichni mají naše velké poděkování.

Přes veškeré problémy, se kterými se v roce 2021 potýkal takřka celý svět: od COVIDU až přes zvyšování cen materiálů, se společnosti GENICZECH-M dařilo dobře.

Uměli jsme efektivně zareagovat na rychle se měnící podmínky na trhu a udržet jak výrobní program tak i zaměstnance.

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Vyhledávání na stránkách
Stiskni pro hledání

Firemní prezentace

Shlédněte firemní videoprezentaci.
Firemní prezentace

Investice - Rovinná bruska BP-50120-2AX Investice - Rovinná bruska BP-50120-2AX

I v letošním roce se portfolio našich strojů rozrostlo. Minulý týden jsme instalovali novou CNC Brusku na plocho – typ BP-50120, která nahradila naši již dosluhující konvenční brusku typ BPH 320A. Díky tomu jsme aktuálně schopni brousit díly až do rozměrů 1350x560mm při přesnosti 0,005mm/1000mm. Nový stroj nám také umožňuje programovatelné broušení nejen ploch, ale také drážek, schodů, případně T tvary, či zápichové broušení.

Možnosti spolupráce se studenty středních i vysokých škol (nejen technického zaměření) Možnosti spolupráce se studenty středních i vysokých škol (nejen technického zaměření)

Máš zájem získat odborné zkušenosti na reálných zakázkách? A třeba si u toho i přivydělat? Přidej se k nám – k přední strojírenské společnosti ve zlínském kraji! Odborné praxe a stáže, brigády, bakalářky, diplomky..... Prohlídky firmy pro děti od školky po vysokoškoláky.

Veletrh práce a vzdělávání Veletrh práce a vzdělávání

Již tradičně se společnost GENICZECH-M zúčastní největší burzy středních škol ve zlínském kraji s názvem Veletrh práce a vzdělávání 2022. Jakožto významný představitel vzdělávání v oblasti strojírenství zde představíme možnosti, jak mohou žáci vybraných oborů průmyslových středních škol už v průběhu studia získat odborné zkušenosti, praxi a dokonce i finanční podporu formou stipendií.Těšíme se na společné setkání ve středu 2.11. od 8:00 do 19:00 v Kongresovém centru ve Zlíně.

Školení kyberbezpečnosti Školení kyberbezpečnosti

V rámci školení kyberbezpečnosti jsme zjistili, jak důležité jsou pravidelné aktualizace PC, jak si máme ověřovat původ aplikací, nastavovat silná hesla, jak chránit své přihlašovací údaje, jaké jsou nejčastější typy útoků přes email či SMS a spoustu dalších užitečných rad.

Přejít na archiv novinek