GIRLS DAY ZLÍN 2019

GIRLS DAY ZLÍN 2019
Datum: 06.05.2019
Ženy v technických profesích??? V naší firmě nic nemožného a proto jsme na GIRLS DAY ZLÍN 2019 nemohli chybět.
 
Děkuji naší kolegyni Daniele, která ve GENICZECH-M pracuje na pozici technologa - v oddělní technické přípravy výroby. Byla jednou z úspěšných mladých žen, které středoškolačkám přiblížily svůj příběh v bloku „Moje cesta ve světě vědy a techniky“.
 
K dnešnímu dni máme 3 kolegyně, které pracují jako obsluhy CNC strojů. Jedna z nich obsluhuje nejmodernější sous tružnické centrum s poháněnými nástroji DMG MORI NLX a nemá problém si sama tento stroj naprogramovat. O tomto i dalších možnostech práce žen ve firmě GENICZECH-M informoval účastnice setkání náš ředitel firmy pan Robert Havlík.
 
GIRLS DAY ZLÍN 2019 pořádala Krajská hospodářská komora Zlínského kraje na podporu technických profesí, které jsou dnes doménou mužů a žen se jich zbytečně bojí.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Vyhledávání na stránkách
Stiskni pro hledání

Firemní prezentace

Shlédněte firemní videoprezentaci.
Firemní prezentace

Investice - Rovinná bruska BP-50120-2AX Investice - Rovinná bruska BP-50120-2AX

I v letošním roce se portfolio našich strojů rozrostlo. Minulý týden jsme instalovali novou CNC Brusku na plocho – typ BP-50120, která nahradila naši již dosluhující konvenční brusku typ BPH 320A. Díky tomu jsme aktuálně schopni brousit díly až do rozměrů 1350x560mm při přesnosti 0,005mm/1000mm. Nový stroj nám také umožňuje programovatelné broušení nejen ploch, ale také drážek, schodů, případně T tvary, či zápichové broušení.

Možnosti spolupráce se studenty středních i vysokých škol (nejen technického zaměření) Možnosti spolupráce se studenty středních i vysokých škol (nejen technického zaměření)

Máš zájem získat odborné zkušenosti na reálných zakázkách? A třeba si u toho i přivydělat? Přidej se k nám – k přední strojírenské společnosti ve zlínském kraji! Odborné praxe a stáže, brigády, bakalářky, diplomky..... Prohlídky firmy pro děti od školky po vysokoškoláky.

Veletrh práce a vzdělávání Veletrh práce a vzdělávání

Již tradičně se společnost GENICZECH-M zúčastní největší burzy středních škol ve zlínském kraji s názvem Veletrh práce a vzdělávání 2022. Jakožto významný představitel vzdělávání v oblasti strojírenství zde představíme možnosti, jak mohou žáci vybraných oborů průmyslových středních škol už v průběhu studia získat odborné zkušenosti, praxi a dokonce i finanční podporu formou stipendií.Těšíme se na společné setkání ve středu 2.11. od 8:00 do 19:00 v Kongresovém centru ve Zlíně.

Školení kyberbezpečnosti Školení kyberbezpečnosti

V rámci školení kyberbezpečnosti jsme zjistili, jak důležité jsou pravidelné aktualizace PC, jak si máme ověřovat původ aplikací, nastavovat silná hesla, jak chránit své přihlašovací údaje, jaké jsou nejčastější typy útoků přes email či SMS a spoustu dalších užitečných rad.

Přejít na archiv novinek