Kariéra

Kariéra - volné pracovní pozice

Pro studenty

Vloženo: 25. 10. 2023, nástup: ihned

Popis pracovního místa

 

Věříme, že studenti jsou budoucností našeho odvětví!

Proto jim u GENICZECH-M věnujeme velkou pozornost a podporu při jejich zaučení a růstu.

Studentům přinášíme nejen možnost osahat si teoretické znalosti naučené ve škole, ale především možnost získat praktické zkušenosti a nabýt potřebné dovednosti z oboru!

Podporujeme studenty především technických a průmyslových oborů středních a vysokých škol.

Úzce spolupracujeme se Střední průmyslovou školou polytechnickou SPŠP-COP Zlín.

 

Požadavky na uchazeče

 

Co je pro nás nejdůležitější? 

Šikovné ruce a chuť pracovat a získávat nové zkušenosti. Vše ostatní tě naučíme.

 

Nabízíme

 

Studuješ střední? Nebo už jsi na vysoké škole? Možností je u nás celá řada!

 

Pro strudenty středních škol:

  • odborné stáže
  • praxe, povinné praxe
  • stipendijní programy
  • brigády letní nebo přes rok

 

Pro studenty vysokých škol:

  • bakalářské práce
  • diplomové práce
  • zpracování školních projektů
  • brigády

 

Nejenže u nás získáš cenné zkušenosti a dovednosti z oboru, ale také budeš součástí přátelského týmu, který ti bude vždy stát po boku!

 

Kontakt

 

Zaujala tě nějaká možnost spolupráce? Ozvi se nám na kariera@geniczech.cz a dohodneme se podrobnostech.

Těšíme se na společné setkání!

 

Další volná místa v sekci "Dělnické profese"

Absolvent
Brusič kovů
Mechanik - zámečník
Obsluha 5osého CNC frézovacího centra

Přihlásit se jako uchazeč o toto místo

*
*
*
*

Zpět na seznam pracovních pozic

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Vyhledávání na stránkách
Stiskni pro hledání

Firemní prezentace

Shlédněte firemní videoprezentaci.
Firemní prezentace

Oblíbené motokáry Oblíbené motokáry

Vyrazili jsme za dalším společným zážitkem - tentokrát za rychlostním adrenalinem na motokáry! Padaly rychlostní rekordy a moc nás to bavilo! Těšíme se zase na příště.

Slavíme 30 let Slavíme 30 let

8. 11. 1993 se začala psát historie naší společnosti. Do obchodního rejstříku byla zapsána společnost GENICZECH, spol. s r.o. se zahraničním kapitálem. V roce 1996 po odchodu zahraničního partnera vznikla nová společnost GENICZECH-M, spol. s r.o. Dnes již ryze rodinná firma, jejímž jedním z vlastníků je Ing. Pavel Novosad. Díky jeho odborným znalostem, zkušenostem a zarputilé píli se z malé společnosti na výrobu drobných strojírenských dílečků, stala postupně moderní strojírenská firma s nejmodernějším technologickým vybavením, využívající efektivní metody řízení a nové, moderní trendy v oblasti obrábění, jejíž díly se v současné době vyváží do celého světa. Když se zeptáte pana Novosada, co stojí za úspěchem celé firmy, odpoví Vám, že je to především lidský faktor.

Na našem stánku bylo rušno! Na našem stánku bylo rušno!

Již tradičně jsme se zúčastnili Veletrhu práce a vzdělávání ve Zlíně, který se koná pro žáky posledních ročníků základních škol. Této akce se rádi účastníme a studentům představujeme široké možnosti uplatnění, pokud se rozhodnou pro technický směr svého vzdělávání Studenti u nás mohou během studia na střední škole absolvovat své praxe, odborné stáže, máme pro ně přichystány stipendijní programy nebo si u nás mohou během školního roku či o prázdninách přivydělat na brigádách! I letos jsme si pro žáky na veletrh nachystali spoustu zajímavých pozorností - od sladké svačinky, přes oblíbenou tvorbu originálních kovových cedulek až po soutěž o super zážitek na laser game! Všem žákům devátých ročníků touto cestou přejeme, aby si vybrali ten správný obor pro svou budoucí kariéru!

Dětský festival řemesel a profesí budoucnosti se vydařil! Dětský festival řemesel a profesí budoucnosti se vydařil!

Letos poprvé jsme se zapojili do jedinečné akce, jejímž cílem je popularizace řemesel mezi dětmi předškolního a školního věku. Dětský festival řemesel a profesí budoucnosti, pořádaný Inspirací Zlín, se konal po celý víkend 14. a 15. října a my jsme si tyto dva dny s dětmi maximálně užili! Děti byly úžasné, nejvíce je bavilo vytvořit si svůj originální přívěšek s pomocí našeho razícího stroje. A kreativitě se meze nekladly - vytvářely medaile, vzkazy pro nejlepší kamarády nebo dokonce cedulky pro své pejsky! Odvážnější děti se chopily kladiva a vytvořily si svou cedulku vlastnoručně. Jiné děti si lámaly hlavu s našimi originálními kovovými puzzlemi. A pokud si zrovna nehráli i rodiče, soutěžili v naší soutěži o rodinné

Přejít na archiv novinek