Kariéra

Kariéra - volné pracovní pozice

Absolvent

Vloženo: 12. 5. 2023, nástup: ihned

Popis pracovního místa

Pokud se rád učíš nové věci, baví Tě technologie a chceš se podílet na výrobě na nejmodernějších obráběcích strojích, jsi kreativní, je to práce přesně pro Tebe :)

Práce je vhodná pro "absolventy" jakéhokoliv oboru, rádi Tě zaučíme, proškolíme a až si budeš jistý/á, začneš pracovat samostatně na některé z těchto pozic:

- obsluha CNC soustruhu

- obsluha CNC 3-osého obráběcího centra

- strojní zámečník

- pracovník skladu materiálu

 

Požadavky na uchazeče

 • spolehlivost, pečlivost, zájem o práci.

Výhodou je:

 • vyučení ve strojírenském oboru
 • schopnost čtení technické dokumentace
 • praxe a znalost programování výhodou
 • všeobecný technický přehled

 

Nabízíme

 • O naše zaměstnance se staráme jako o rodinné příslušníky - ostatně jsme rodinná firma.
 • u nás budeš mít nadprůměrnou mzdu odpovídající náročnosti dané profese.
 • Zajistíme Ti maximálně příznivé podmínky pro to, aby ses mohl/a naplno věnovat své práci a aby Tě práce bavila.
 • Získáš benefity jako třeba příspěvek na stravování, ubytování, na penzijní pojištění, pro děti na dětské tábory či na relaxaci a zdraví.
 • Kromě práce se rádi potkáváme na vánočním večírku či lyžařských nebo turistických výletech.
 • S námi se nudit nebudeš, zažiješ spoustu zábavy - každou chvíli pořádáme různé teambuildingové akce - motokáry, virtuální realita, ping pong, střelba ze zabraně, lukostřelba, paintball a mnohé další.
 • Své zaměstnance podporujeme i v případě osobních či pracovních problémů např. bezúročnou půjčkou.
 • Při kratších zdravotních problémech či pro návštěvu lékaře máš k dispozici 4 dny sick days placené firmou ve výši 100% náhrady mzdy.
 • Jsme exportní firma, a proto máme pro všechny zaměstnance hrazený jazykový kurz angličtiny přímo ve firmě.
 • Každý týden dostaneš čistá trička a kalhoty dodané profesionální společností.

 

Kontakt

Pokud Tě naše nabídka zaujala, rádi Tě po firmě provedeme a zodpovíme všechny pracovní i mimopracovní dotazy.

Kontaktuj nás prosím na email: kariera@geniczech.cz.

Nebo vyplň formulář a my se Ti co nejdříve ozveme.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci!

 

Další volná místa v sekci "Dělnické profese"

Obsluha 5osého CNC frézovacího centra
Soustružník

Přihlásit se jako uchazeč o toto místo

*
*
*
*

Zpět na seznam pracovních pozic

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Vyhledávání na stránkách
Stiskni pro hledání

Firemní prezentace

Shlédněte firemní videoprezentaci.
Firemní prezentace

Nábor nových zaměstnanců Nábor nových zaměstnanců

V dnešní době není jednoduché najít spolehlivé pracovníky - své by vám o tom mohly vyprávět snad všechny strojírenské firmy. Proto jsme nadšeni, že se nám podařilo během velmi krátké doby sehnat hned 6 nových spolupracovníků! Už od rána se vzájemně seznamujeme. Noví zaměstnanci poznávají naši firmu, své nové kolegy, nechybělo úvodní školení o chodu naší společnosti, o výrobním procesu, prohlídka výroby a školení BOZP a Požární ochrany. Všem novým kolegům přejeme, aby se jim u nás líbilo a těšíme se na společné zážitky! Pokud by ses i Ty chtěl přidat do našeho týmu, máš rád technologie, pivo a uvítáš pohodový a podporující kolektiv, neváhej nám napsat na kariera@geniczech.cz. Aktuálně hledáme ještě jednoho zkušeného pracovníka na obsluhu 5osého CNC stroje!

STROJÍRENSKÁ OSVĚTA MEZI ŽÁKY ZŠ STROJÍRENSKÁ OSVĚTA MEZI ŽÁKY ZŠ

Již tradičně proběhl projekt s názvem Technický jarmark, který pořádá Krajská hospodářská komora Zlínského kraje pro žáky základních škol ve spolupráci s úspěšnými firmami zlínského regionu. A my jsem moc rádi, že jsme mohli být opět u toho! Žáky jsme u nás s radostí přivítali a přiblížili jim, co obnáší práce ve strojírenství. Žáky jsme provedli po výrobě, představili jsme jim proces obrábění. Mohli si potěžkat různé druhy materiálů a zjistit, že ne vždy je největší kus také tím nejtěžším. Zároveň dali hlavy dohromady a poskládali naše jedinečné puzzle. Všem žákům přejeme, ať si vyberou ten správný obor pro své budoucí směřování a třeba se s některými z nich za pár let uvidíme!

VÝHRA NOVÝ iPhone MÁ SVÉHO MAJITELE! VÝHRA NOVÝ iPhone MÁ SVÉHO MAJITELE!

Na našem stánku GENICZECH na Majálesu UTB ve Zlíně bylo 5.5.2023 živo! Nejen zlínští studenti mohli zažít adrenalin při řízení formule 1 přímo na slavné trati Monza v Itálii! Karel Kratochvíl z Fakulty aplikované informatiky zajel na závodnímu simulátoru s virtuální realitou super rychlou jízdu a tím vyhrál v naší soutěži o nejrychlejšího jezdce! A odměna byla víc než úžasná! Dnes jsme mu u nás ve firmě slavnostně předali nový iPhone 12! Věříme, že mu bude dobře sloužit a poskytne mu nejméně tolik zábavy a adrenalinu jako zažil při řízení formule 1!

Zážitkové strojírenství Zážitkové strojírenství

U nás ve firmě máme rádi nové, moderní stroje a technologie. Proto také neustále inovujeme náš stojní park. Co máme však také rádi jsou super zážitky, které si společně dopřáváme. Za první čtvrtletí jsme zvládli vařit u profesionálního kuchaře, střílet na střelnici i jezdit na závodním simulátoru, který byl součástí našeho stánku na Majálesu UTB ve Zlíně! Po práci tak máme mnoho příležitostí vyvětrat hlavu, odreagovat se, naučit se něčemu novému nebo zažít pořádný adrenalin a pak posedět třeba u dobrého piva! Pokud se chceš k našemu zážitkovému strojírenství také přidat, mrkni na volná místa v naší kariéře nebo rovnou napiš na email: kariera@geniczech.cz. Budeme se těšit, kdo nám přibude do skvělé party!

Přejít na archiv novinek