Zhodnocení práce slovy majitele

Zhodnocení práce slovy majitele
Datum: 27.06.2023

Je za námi první pololetí roku 2023 a před námi významné výročí společnosti GENICZECH-M. Na podzim totiž naše společnost oslaví 30 let od svého vzniku a působení na strojírenském trhu. Toto významné jubileum si zaslouží velkou oslavu, proto již nyní pečlivě připravujeme program velké společné párty.

 

Ale zpět k prvnímu pololetí 2023. Jak se nám vydařilo?

 

Rozšířili jsme potenciál výrobního procesu o komplexní montážní proces, včetně nákupu komponentů a výroby vlastních dílců. Realizací nových montážních strojů a linek jsme zajistili nejen zvýšení tržeb, ale především jsme docílili vyšší nadhodnoty v naší produkci.

 

V rámci investic jsme se tentokrát zaměřili na nákup nových progresivních nástrojů a také speciálních upínačů a seřizovacích přístrojů. Tím jsme dosáhli vyšší produktivity a zejména vyšší přesnosti při obrábění strojních dílců.

 

V červnu 2023 jsme na střechu naší budovy instalovali solární panely o výkonu 400WP. Tímto krokem se hrdě hlásíme mezi firmy, které přispívají k zavádění principů udržitelné výroby a spotřeby, jež jsou šetrné k životního prostředí .

 

V dnešním světě extrémně rychlého technologického pokroku si však velmi dobře uvědomujeme, že rozhodujícím faktorem jsou především lidé. Jsou to všichni naši zaměstnanci , kteří dennodenně tvoří náš úspěch a podílí se na velmi dobrých výsledcích dosažených v tomto roce.

 

Všechny naše zaměstnance bych proto touto cestou rád ocenil a poděkoval jim za jejich úsilí a pracovní nasazení. Současně všem přeji krásné prožití léta, mnoho úspěchů, splněných snů a především hodně zdraví.

 

Pavel Novosad

majitel

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Vyhledávání na stránkách
Stiskni pro hledání

Firemní prezentace

Shlédněte firemní videoprezentaci.
Firemní prezentace

17 000 Kč pro studenty 17 000 Kč pro studenty

Vybraným studentům strojírenských oborů ze SPŠP-COP Zlín jsme v rámci stipendijního programu rozdali prospěchová a motivační stipendia za první pololetí. Následovala exkurze výrobou, kde v průběhu svého studia studenti absolvují nebo budou absolvovat své stáže a praxe. Všem studentům přejeme hodně štěstí do dalšího pololetí!

Nový benefit Nový benefit

Našim zaměstnancům se snažíme zpříjemňovat práci celou řadou firemních benefitů. Od února si mohou navíc všichni naši zaměstnanci dopřávat svačiny a kávu ZDARMA. Všem přejeme příjemné chvilky a dobrou chuť.

Rozhovor s naším montérem Jirkou Rozhovor s naším montérem Jirkou

Jirka k nám nastoupil v červnu minulého roku. Za tu dobu měl příležitost naši společnost i kolegy lépe poznat. Trochu jsme ho vyzpovídali a jeho odpovědi přinášíme v tomto rozhovoru.

Stáž v GENICZECH-M Stáž v GENICZECH-M

Každým rokem u nás absolvuje svou odbornou stáž hned několik studentů ze Střední průmyslové školy polytechnické - COP Zlín. Těmto studentům se snažíme předat co nejvíce praktických zkušeností z reálné výroby. Jako třeba Pavlovi, který se u nás nyní zaučuje na 5osém CNC stroji DMU 60eVo. Pod jeho rukama pak vznikají zajímavé dílce například do obráběcích či balících strojů třeba pro zabalení čokoládové tyčinky Mars nebo Snickers.

Přejít na archiv novinek