Zhodnocení práce slovy majitele

Zhodnocení práce slovy majitele
Datum: 27.06.2023

Je za námi první pololetí roku 2023 a před námi významné výročí společnosti GENICZECH-M. Na podzim totiž naše společnost oslaví 30 let od svého vzniku a působení na strojírenském trhu. Toto významné jubileum si zaslouží velkou oslavu, proto již nyní pečlivě připravujeme program velké společné párty.

 

Ale zpět k prvnímu pololetí 2023. Jak se nám vydařilo?

 

Rozšířili jsme potenciál výrobního procesu o komplexní montážní proces, včetně nákupu komponentů a výroby vlastních dílců. Realizací nových montážních strojů a linek jsme zajistili nejen zvýšení tržeb, ale především jsme docílili vyšší nadhodnoty v naší produkci.

 

V rámci investic jsme se tentokrát zaměřili na nákup nových progresivních nástrojů a také speciálních upínačů a seřizovacích přístrojů. Tím jsme dosáhli vyšší produktivity a zejména vyšší přesnosti při obrábění strojních dílců.

 

V červnu 2023 jsme na střechu naší budovy instalovali solární panely o výkonu 400WP. Tímto krokem se hrdě hlásíme mezi firmy, které přispívají k zavádění principů udržitelné výroby a spotřeby, jež jsou šetrné k životního prostředí .

 

V dnešním světě extrémně rychlého technologického pokroku si však velmi dobře uvědomujeme, že rozhodujícím faktorem jsou především lidé. Jsou to všichni naši zaměstnanci , kteří dennodenně tvoří náš úspěch a podílí se na velmi dobrých výsledcích dosažených v tomto roce.

 

Všechny naše zaměstnance bych proto touto cestou rád ocenil a poděkoval jim za jejich úsilí a pracovní nasazení. Současně všem přeji krásné prožití léta, mnoho úspěchů, splněných snů a především hodně zdraví.

 

Pavel Novosad

majitel

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Vyhledávání na stránkách
Stiskni pro hledání

Firemní prezentace

Shlédněte firemní videoprezentaci.
Firemní prezentace

Těšíme se na vás na Dětském festivalu řemesel a budoucích profesí - 14. a 15.10. 2023 Těšíme se na vás na Dětském festivalu řemesel a budoucích profesí - 14. a 15.10. 2023

Již počtvrté se ve Zlíně koná Dětský festival řemesel a profesí budoucnosti, který má za cíl představit dětem a mladší generaci prostřednictvím interaktivních workshopů a dílen nejrůznější profese, ukázat řemesla jako zajímavou činnost s perspektivou do budoucna a zvýšit tak oblibu jednotlivých oborů. Děti si vyzkouší práci se dřevem i kovem, včelařství, základy mechanické konstrukce, šití, pletení, kovářství, ale i moderní digitální technologie. A my jsme rádi, že se můžeme v letošním roce, coby generální partner této jedinečné akce, podílet na jejím konání nejen finančně, ale i svou přítomností.

Ocenění Férový zaměstnavatel 2023 Ocenění Férový zaměstnavatel 2023

JSME Férový zaměstnavatel Zlínského kraje! Po vítězství v roce 2017 jsme se letos zapojili do ankety a ve čtvrtek jsme z rukou hejtmana Zlínského kraje Radima Holiše převzali ocenění za rok 2023. Jsme pyšní, že z malé firmy, která byla založena před 30 lety, vznikla stabilní, ryze česká, přesto TOP společnost zaměřená na přesné strojírenství. Společnost, která se stará o své zaměstnance, pomáhá jim sladit pracovní a rodinný život. Podporujeme neziskové organizace, kulturní a sportovní akce na území kraje. Zároveň realizujeme investice k dosažení měřitelného společenského dopadu a přínosu pro společnost. A to je na jednu rodinou firmu ze Zlína až až. Za ocenění děkujeme a velmi si jej vážíme!

Týmová hra o poklad Týmová hra o poklad

Zdatnost, sílu, paměť, týmovou souhru, přesnost – to všechno jsme využili na našem letošním společném teambuildingu v krásné přírodě buchlovských kopců při získávání indicií, které nás následně dovedly až k truhle plné odměn. Společné zážitky jsme umocnili také prohlídkou hradu Buchlov nebo odpočinkem u bazénu. Prostřednictvím firemního kvízu jsme prověřili naše znalosti o firmě, které byly vážně úžasné! Děkujeme všem účastníkům za příjemně strávený den v přítomnosti skvělých kolegů! Těšíme se zase na příště!

Zhodnocení práce slovy majitele Zhodnocení práce slovy majitele

Je za námi první pololetí roku 2023 a před námi významné výročí společnosti GENICZECH-M. Na podzim totiž naše společnost oslaví 30 let od svého vzniku a působení na strojírenském trhu. Toto významné jubileum si zaslouží velkou oslavu, proto již nyní pečlivě připravujeme program velké společné párty. Ale zpět k prvnímu pololetí 2023. Jak se nám vydařilo?

Přejít na archiv novinek