Možnosti spolupráce se studenty středních i vysokých škol (nejen technického zaměření)

Možnosti spolupráce se studenty středních i vysokých škol (nejen technického zaměření)
Datum: 01.11.2022

Máš zájem získat odborné zkušenosti na reálných zakázkách? A třeba si u toho i přivydělat? Přidej se k nám – k přední strojírenské společnosti ve zlínském kraji! Odborné praxe a stáže, brigády, bakalářky, diplomky..... Prohlídky firmy pro děti od školky po vysokoškoláky. Pokud jsi absolvent jakéhokoliv oboru a zajímá Tě technika, je pro Tebe vhodné pracovní místo na https://www.geniczech.cz/Kariera/?kariera=37

 

Studentům průmyslových škol nabízíme:

  1. Odborné praxe a stáže – absolvuj u nás dlouhodobou odbornou stáž nebo svou školní praxi (130 – 160 Kč/hod + výkonností odměny).
  2. Prospěchová stipendia – studentům SPŠP Zlín vyplácíme při splnění studijních kritérií prospěchová stipendia až 10 000 Kč za pololetí.
  3. Brigády – letní, celoroční, dle Tvých časových možností
  4. Bakalářky, diplomky – podpoříme tě při práci na své bakalářské nebo diplomové práci (zvol si téma, které tě zajímá nebo nám napiš a téma vymyslíme společně).

 

Proč spolupracovat s námi? Nabízíme ti:

  • Kompletní zaučení.
  • Flexibilní plánování směn.
  • Naučíš se na nejmodernějších technologiích v obrábění.
  • Možnost dlouhodobé spolupráce a získání pracovního poměru po ukončení studia.
  • Práci v přátelském kolektivu.

 

Nenecháme tě v tom. Všechno, co budeš potřebovat, tě naučíme!

Napište nám e-mail: kariera@geniczech.cz

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Vyhledávání na stránkách
Stiskni pro hledání

Firemní prezentace

Shlédněte firemní videoprezentaci.
Firemní prezentace

Investice - Rovinná bruska BP-50120-2AX Investice - Rovinná bruska BP-50120-2AX

I v letošním roce se portfolio našich strojů rozrostlo. Minulý týden jsme instalovali novou CNC Brusku na plocho – typ BP-50120, která nahradila naši již dosluhující konvenční brusku typ BPH 320A. Díky tomu jsme aktuálně schopni brousit díly až do rozměrů 1350x560mm při přesnosti 0,005mm/1000mm. Nový stroj nám také umožňuje programovatelné broušení nejen ploch, ale také drážek, schodů, případně T tvary, či zápichové broušení.

Možnosti spolupráce se studenty středních i vysokých škol (nejen technického zaměření) Možnosti spolupráce se studenty středních i vysokých škol (nejen technického zaměření)

Máš zájem získat odborné zkušenosti na reálných zakázkách? A třeba si u toho i přivydělat? Přidej se k nám – k přední strojírenské společnosti ve zlínském kraji! Odborné praxe a stáže, brigády, bakalářky, diplomky..... Prohlídky firmy pro děti od školky po vysokoškoláky.

Veletrh práce a vzdělávání Veletrh práce a vzdělávání

Již tradičně se společnost GENICZECH-M zúčastní největší burzy středních škol ve zlínském kraji s názvem Veletrh práce a vzdělávání 2022. Jakožto významný představitel vzdělávání v oblasti strojírenství zde představíme možnosti, jak mohou žáci vybraných oborů průmyslových středních škol už v průběhu studia získat odborné zkušenosti, praxi a dokonce i finanční podporu formou stipendií.Těšíme se na společné setkání ve středu 2.11. od 8:00 do 19:00 v Kongresovém centru ve Zlíně.

Školení kyberbezpečnosti Školení kyberbezpečnosti

V rámci školení kyberbezpečnosti jsme zjistili, jak důležité jsou pravidelné aktualizace PC, jak si máme ověřovat původ aplikací, nastavovat silná hesla, jak chránit své přihlašovací údaje, jaké jsou nejčastější typy útoků přes email či SMS a spoustu dalších užitečných rad.

Přejít na archiv novinek