Firemní teambulding

Firemní teambulding
Datum: 07.10.2022
Jízda na horské dráze, skok z mrakodrapu, potápění s medúzami nebo svištění kulek kolem hlavy - to je jen zlomek aktivit, které jsme si mohli během pátečního celofiremního teambuildingu vyzkoušet.
Stejně jako minulý rok nás čekalo v Pozlovicích na hotelu Vega ranní občerstvení a krátké shrnutí výsledků naší společnosti za uplynulé období, prezentace dosažených úspěchů i pohled na plánované investice v dalších letech. Ocenili jsme vybrané kolegy a přivítali mezi sebou ty nové.
Poté jsme se pustili do připravených aktivit. Svou schopnost boje jsme měli možnosti prověřit při paintballu, přesnost jsme trénovali při střelbě z airsoftových zbraní nebo při hodu granátem, svou odvahu jsme testovali ve virtuálním světě. Aktivní nasazení se střídalo s relaxací ve vířivce, sauně či v bazéně hotelového wellness. 
Závěr akce potěšil především naše žaludky. Pochutnali jsme si na variantě grilovaných mas, zelenině, salátech či grilovaném hermelínu. Nechyběla ani odpolední káva, u které jsme si užívali společně stráveného času a krásného počasí. 
Věříme, že teambuilding zpříjemnil naše pracovní dny, a budeme se těšit na další společnou akci.

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Vyhledávání na stránkách
Stiskni pro hledání

Firemní prezentace

Shlédněte firemní videoprezentaci.
Firemní prezentace

Investice - Rovinná bruska BP-50120-2AX Investice - Rovinná bruska BP-50120-2AX

I v letošním roce se portfolio našich strojů rozrostlo. Minulý týden jsme instalovali novou CNC Brusku na plocho – typ BP-50120, která nahradila naši již dosluhující konvenční brusku typ BPH 320A. Díky tomu jsme aktuálně schopni brousit díly až do rozměrů 1350x560mm při přesnosti 0,005mm/1000mm. Nový stroj nám také umožňuje programovatelné broušení nejen ploch, ale také drážek, schodů, případně T tvary, či zápichové broušení.

Možnosti spolupráce se studenty středních i vysokých škol (nejen technického zaměření) Možnosti spolupráce se studenty středních i vysokých škol (nejen technického zaměření)

Máš zájem získat odborné zkušenosti na reálných zakázkách? A třeba si u toho i přivydělat? Přidej se k nám – k přední strojírenské společnosti ve zlínském kraji! Odborné praxe a stáže, brigády, bakalářky, diplomky..... Prohlídky firmy pro děti od školky po vysokoškoláky.

Veletrh práce a vzdělávání Veletrh práce a vzdělávání

Již tradičně se společnost GENICZECH-M zúčastní největší burzy středních škol ve zlínském kraji s názvem Veletrh práce a vzdělávání 2022. Jakožto významný představitel vzdělávání v oblasti strojírenství zde představíme možnosti, jak mohou žáci vybraných oborů průmyslových středních škol už v průběhu studia získat odborné zkušenosti, praxi a dokonce i finanční podporu formou stipendií.Těšíme se na společné setkání ve středu 2.11. od 8:00 do 19:00 v Kongresovém centru ve Zlíně.

Školení kyberbezpečnosti Školení kyberbezpečnosti

V rámci školení kyberbezpečnosti jsme zjistili, jak důležité jsou pravidelné aktualizace PC, jak si máme ověřovat původ aplikací, nastavovat silná hesla, jak chránit své přihlašovací údaje, jaké jsou nejčastější typy útoků přes email či SMS a spoustu dalších užitečných rad.

Přejít na archiv novinek