GIRLS DAY ZLÍN 2019

GIRLS DAY ZLÍN 2019
Datum: 06.05.2019
Ženy v technických profesích??? V naší firmě nic nemožného a proto jsme na GIRLS DAY ZLÍN 2019 nemohli chybět.
 
Děkuji naší kolegyni Daniele, která ve GENICZECH-M pracuje na pozici technologa - v oddělní technické přípravy výroby. Byla jednou z úspěšných mladých žen, které středoškolačkám přiblížily svůj příběh v bloku „Moje cesta ve světě vědy a techniky“.
 
K dnešnímu dni máme 3 kolegyně, které pracují jako obsluhy CNC strojů. Jedna z nich obsluhuje nejmodernější sous tružnické centrum s poháněnými nástroji DMG MORI NLX a nemá problém si sama tento stroj naprogramovat. O tomto i dalších možnostech práce žen ve firmě GENICZECH-M informoval účastnice setkání náš ředitel firmy pan Robert Havlík.
 
GIRLS DAY ZLÍN 2019 pořádala Krajská hospodářská komora Zlínského kraje na podporu technických profesí, které jsou dnes doménou mužů a žen se jich zbytečně bojí.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Vyhledávání na stránkách
Stiskni pro hledání

Firemní prezentace

Shlédněte firemní videoprezentaci.
Firemní prezentace

Montážní celek Montážní celek

nový montážní celek úspěšně expedován

Paintball Paintball

V sobotu 22.6.2019 proběhla firemní akce paintball v Army parku v Kroměříži. Super atmosféra a velké poděkování Michalu Slováčkovi za výrobný nápad a organizaci.

1.ročník turnaje v ping-pongu 1.ročník turnaje v ping-pongu

1. ročník turnaje ve stolním tenisu je za námi. Vítězům gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za skvělé sportovní výkony a dobrou náladu

Den otevřených dveří Den otevřených dveří

Přijďte si prohlédnout výrobní prostory naší firmy s nejmodernějšími 5-osými obráběcími stroji a seznamte se s nabídkou studijních oborů SPŠ Polytechnické. Komentovaná exkurze bude probíhat v 15,00 a 15,30 hod.

Přejít na archiv novinek